- پنجشنبه, 06 آذر 1399
1-این جنگ نرم ، شما جوانهای دانشجو ، افسران جوان این جبهه اید. 2-شرط اصلی فعالیت درست شما در این جبهه ی جنگ نرم ، یکی اش نگاه خوشبینانه وامیدوارانه است . ۳-خط اغفال به خصوص خواص و نخبگان از تاثیر دشمن ، یکی از خطوط القائی و تبلیغاتی دشمن است. ۴-در میدان تنظیم شده ی از سوی دشمن بازی نکنید.... چون چه ببرید ، چه ببازید ، به نفع اوست. ۵-امروز اولویت اصلی کشور مقابله با جنگ نرم دشمن است.

اقدام انسان دوستانه دکتر احمد فاطمی (ریس مجمع عالی نخبگان مازندران) درمسابقات سنتی کشتی لوچو در نیراسب بند پی شرق بابل مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل

برگزاری مسابقات سنتی کشتی لوچو در منطقه ییلاقی نیراسب بندپی شرقی بابل

مقارن با عید سعید فطر

 

 در این مسابقات که همه ساله به همت ورزش دوستان و نخبگان ورزشی مازندران برگزار می گردد، حضور دکتر احمد فاطمی ریاست مجمع عالی نخبگان مازندران و اعلام حمایت های همه جانبه خود در خصوص اعتلای فرهنگ ورزش سنتی مازندران باعث خوشنودی و دلگرمی دست اندر کاران این ورزش پرطرفدار شده است.

 

 

نکته بارز و شاخص مراسم مذکور، حضور پهلوان علی کریمی فیروزجایی فرزند شهید علی گدا کریمی فیروزجایی قهرمان کشتی لوچوی مازندران و کشور بوده است که متأسفانه مدتی است در بستر بیماری گرفتار شده و دچار ضایعه مغزی گشته است و به دلیل هزینه های گزاف درمانی هنوز بهبودی خود را حاصل ننموده است.

 

 

در این مراسم ، وضعیت ایشان به اطلاع عموم افراد حاضر در مسابقات رسید که دکتر فاطمی در اقدامی انسان دوستانه و خیر خواهانه اعلام نمود که هزینه های درمانی پهلوان کریمی را (که از نخبگان ورزشی استان مازندران می باشند) تا بهبودی کامل تقبل می نمایند. امید است که با لطف ایزدمنان این قهرمان ارزنده هر چه زودتر سلامتی خود را به دست آورده و به میادین ورزشی برگردد.