- پنجشنبه, 02 خرداد 1398
1-این جنگ نرم ، شما جوانهای دانشجو ، افسران جوان این جبهه اید. 2-شرط اصلی فعالیت درست شما در این جبهه ی جنگ نرم ، یکی اش نگاه خوشبینانه وامیدوارانه است . ۳-خط اغفال به خصوص خواص و نخبگان از تاثیر دشمن ، یکی از خطوط القائی و تبلیغاتی دشمن است. ۴-در میدان تنظیم شده ی از سوی دشمن بازی نکنید.... چون چه ببرید ، چه ببازید ، به نفع اوست. ۵-امروز اولویت اصلی کشور مقابله با جنگ نرم دشمن است.

اى چرخ! غافلى که چه بیداد کرده اى! مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل

کاروان خاطرات، بازگشته است از جایی که چهل روز گذشته است از ماتم‏های سرخ، از عطش‏های پرپر شده    .

این آتشیادها، چهل روز چون اسبان تاخته‏اند بر پیکر صبر آنان.

بازماندگانِ حادثه تیغ و تاول، رسیده‏اند به نقطه‏ای از آغاز؛ به نگاه‏های در خون شناور، به گلوهای بریده شده در دلِ تشنگیِ دشت.

کاروانِ اربعین، با خطبه‏های گریه، از شام رسوا برگشته است و تصاویر جراحت، در سوزنده‏ترین بیان قاب می‏شود و در سوزنده‏ترین بیابان.

از پرهاى سوخته و خیمه هاى خاکستر، چهل روز مى گذرد؛ از شانه هاى بى تکیه گاه و چشم هاى به خون نشسته، از لحظاتى که سیلى مى وزید و صحرا در عطشى طولانى، ثانیه هایش را به مرگ مى بخشید.

حالا چهل روز است که مرثیه هامان را در کوچه هاى داغ، مکرر مى کنیم.
چهل شب است که بر نیزه شدن آفتاب را سر بر شانه هاى آسمان مى گرییم. «اى چرخ! غافلى که چه بیداد کرده اى.»

"صدای زنگ کاروان آید بگوشم"

به گزارش روابط عمومی ستاد برگزاری آیین دینی و مذهبی کاروان نمادین اسرای کربلا، همزمان با اربعین سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین(ع) و یاران باوفایش، برای دوازدهمین سال متوالی کاروان نمادین اسرای کربلا روز سه شنبه مورخ 11 آذر 1394 از امامزاده قاسم(ع) بابل به سمت روستای درونکلا ( از توابع بخش بابلکنار) حرکت خود را آغاز خواهد نمود. این کاروان نمادین با طی نمودن مسافتی 24 کیلومتری در روز چهارشنبه مورخ 11 آذر مصادف با اربعین سالارشهیدان همراه با مرثیه سرایی و مداحی خادمان اهل بیت(ع) به مقصد درونکلا خواهد رسید.

از تمامی مشتاقان و علاقه مندان و محبان حضرت اباعبدالله الحسین(ع) برای حضور در این مراسم دعوت به عمل می آید.