- سه شنبه, 07 بهمن 1399
1-این جنگ نرم ، شما جوانهای دانشجو ، افسران جوان این جبهه اید. 2-شرط اصلی فعالیت درست شما در این جبهه ی جنگ نرم ، یکی اش نگاه خوشبینانه وامیدوارانه است . ۳-خط اغفال به خصوص خواص و نخبگان از تاثیر دشمن ، یکی از خطوط القائی و تبلیغاتی دشمن است. ۴-در میدان تنظیم شده ی از سوی دشمن بازی نکنید.... چون چه ببرید ، چه ببازید ، به نفع اوست. ۵-امروز اولویت اصلی کشور مقابله با جنگ نرم دشمن است.

آیین اختتامیه اولین فراخوان مجمع عالی نخبگان محمودآباد برگزار شد مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل

مراسم آیین اختتامیه اولین فراخوان مجمع عالی نخبگان این شهرستان با محوریت ویروس کووید ۱۹ و تاثیر آن بر اقتصاد، سیاست، فرهنگ و آسیب‌های اجتماعی برگزار شد.

 

این مراسم با حضور دکتر رضایی رئیس مجمع عالی نخبگان استان مازندران ، مهندس دوستی رئیس مجمع عالی نخبگان شهرستان، خسرو طالبی فرماندار محمودآباد، داداش‌پور معاون سیاسی شهرستان، خدیجه محمدزاده مشاور امور بانوان و فرمانداری و اعضای مجمع عالی نخبگان برگزار شد.

سعید دوستی رئیس مجمع عالی نخبگان شهرستان محمودآباد طی سخنانی در این مراسم گفت: این فراخوان با توجه به سرعت شیوع ویروس منحوس کرونا در جامعه و تحت تاثیر قرار دادن کلیه ابعاد اجتماعی و فردی جامعه بوده که باعث ایجاد تفکر کاربردی در دفتر مجمع عالی نخبگان محمودآباد شد.

وی تصریح کرد: این مجمع با تشکیل جلسات کاربردی و طرح موضوع در این رابطه به دو عنوان مطرح شده در طرح فراخوان رسید و با طرح فراخوان در تیر ماه سال جاری و اعلام و تبلیغ این فراخوان در سطح شهرستان به جمع آوری مقالات اقدام کرد.

دوستی افزود: پس از جمع بندی و دسته بندی مقالات برای داوران ارسال گردید و مورد داوری قرار گرفت که در این فراخوان بالغ بر ۳۰ مقاله به این دفتر رسید که داوران در بازه زمانی معیین نتایج داوری را ارسال و برگزیدگان را مشخص کردند.

لازم به ذکر است که داوری این فراخوان را در بخش سیاسی سید عباس موسوی، در بخش فرهنگی سعید جلالی، در بخش اقتصاد علیرضا نصیبی، در بخش آسیب های اجتماعی عنایت داوودی و در بخش مشاغل اکبر حیدری‌تبار برعهده داشتند.

همچنین سمیه حیدری در بخش سیاسی با عنوان مقاله تاثیرات کرونا بر ساختار سیاست ایران، رقیه چراغپور در بخش فرهنگ با عنوان مقاله بررسی نقش فرهنگ و مسئولیت پذیری فردی و اجتماعی بر کاهش آسیب روانشناختی ناشی از اپیدمی کرونا، میلاد اکبری در بخش اقتصاد با عنوان مقاله تاثیر شیوع ویروس کرونا بر اقتصاد ایران، میلاد فرجی در بخش آسیب های اجتماعی با عنوان مقاله اثرات کرونا بر سبک زندگی و نوشین دوستی بخش مشاغل با عنوان مقاله تاثیر ویروس کرونا بر کسب و کارهای آنلاین، برگزیدگان این فراخوان بودند که در این آئین از آنان تجلیل به عمل آمد.

دوستی در پایان از دکتر رضایی رئیس مجمع عالی نخبگان استان مازندران، فرمانداری شهرستان محمودآباد، شهرداری محمودآباد، شهرداری سرخرود، دانشکده فنی و حرفه ای پسران محمودآباد، دانشگاه خزر محمودآباد، دانشگاه علمی کاربردی محمودآباد، نمایندگی دفتر آستان قدس رضوی در شهرستان محمودآباد و مجمع محیط زیست نوین پایش جهت حمایت از این فراخوان تشکر و قدردانی کرد.