- پنجشنبه, 19 تیر 1399
1-این جنگ نرم ، شما جوانهای دانشجو ، افسران جوان این جبهه اید. 2-شرط اصلی فعالیت درست شما در این جبهه ی جنگ نرم ، یکی اش نگاه خوشبینانه وامیدوارانه است . ۳-خط اغفال به خصوص خواص و نخبگان از تاثیر دشمن ، یکی از خطوط القائی و تبلیغاتی دشمن است. ۴-در میدان تنظیم شده ی از سوی دشمن بازی نکنید.... چون چه ببرید ، چه ببازید ، به نفع اوست. ۵-امروز اولویت اصلی کشور مقابله با جنگ نرم دشمن است.

نقش روابط عمومی ها در جامعه تاثیرگذار است مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل

 

رئیس مجمع عالی نخبگان استان مازندران گفت: نقش فعالان عرصه اطلاع رسانی بویژه روابط عمومی ها بسیار مهم و تاثیرگذار است چون بخش عمده ای از آگاهی بخشی به جامعه و همراه سازی مردم با برنامه های توسعه بر عهده آنان است.

دکتر یوسفعلی جوانی قادیکلایی در گفت و گو با خبرگزاری استناد ضمن عرض تبریک به مناسبت فرا رسیدن 27 اردیبهشت روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی اظهار کرد: ايجاد و گسترش تعامل سازنده ميان تمامي حوزه ها، تقويت حس اعتقاد متقابل در جوامع و نيز اطلاع رساني شفاف در مسير ارتقاء سطح آگاهي و فرهنگ عمومي در حوزه هاي گوناگون از مهمترين مقدمات دستيابي به رشد و توسعه پايدار است و در اين ميان اهميت نقش نهاد روابط عمومي بيش از هر نهاد ديگري نمايان مي شود.

وی افزود: بی تردید هر فعالیتی در زمینه توسعه پایدار اقتصادی، فرهنگی، اجتماعی، سیاسی و ... نیازمند آماده سازی اذهان عمومی بویژه ایجاد و بسط فرهنگ توسعه است، چرا که تجربیات جوامع مختلف بخوبی نشانگر این امر بوده که هیچ برنامه توسعه ای هرچقدر هم که جامع و مدبرانه تدوین شده باشد بدون فرهنگسازی و ارتقاء سطح آگهی شهروندان آن جامعه به سرانجام مطلوبی نخواهد رسید و چه زیباست کلام گهربار امیر مومنان علی (ع) که فرمودند؛ «مردم با چیزی که نمی دانند مخالفت می کنند» یعنی اینکه انسانها در صورتی که در مورد موضوعی خوب توجیه و مطلع نگردند، بصورت ناخود آگاه با مسائل، تحولات و حتی مواردی که ممکن است منجر به پیشرفت آنان گردد مخالفت خواهند ورزید