- سه شنبه, 25 تیر 1398
1-این جنگ نرم ، شما جوانهای دانشجو ، افسران جوان این جبهه اید. 2-شرط اصلی فعالیت درست شما در این جبهه ی جنگ نرم ، یکی اش نگاه خوشبینانه وامیدوارانه است . ۳-خط اغفال به خصوص خواص و نخبگان از تاثیر دشمن ، یکی از خطوط القائی و تبلیغاتی دشمن است. ۴-در میدان تنظیم شده ی از سوی دشمن بازی نکنید.... چون چه ببرید ، چه ببازید ، به نفع اوست. ۵-امروز اولویت اصلی کشور مقابله با جنگ نرم دشمن است.

رییس مجمع عالی نخبگان استان مازندران در پیامی کسب مقام قهرمانی نوجوان مازندرانی را تبریک گفت مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل

به نقل از روابط عمومی مجمع عالی نخبگان استان مازندران،در پی کسب مقام قهرمانی نوجوان 13 ساله بابلی در رقابتهای شطرنج قهرمانی کشور -مردان، دکتر احمد فاطمی رییس مجمع عالی نخبگان استان مازندران در پیامی کسب این موفقیت را به ین قهرمان ارزنده تبریک گفت. متن پیام به شرح زیر می باشد:

 

باسمه تعالی

ورزشکار توانمند جناب آقای علیرضا فیروزجا 

درخشش و افتخار آفرینی شما نوجوان ارزشمند و کسب مقام قهرمانی در رقابتهای شطرنج قهرمانی کشور –مردان و راهیابی تان به المپیاد شطرنج 2016 باکو را به شما و خانواده بزرگوارتان و مردم شریف استان مازندران و بخصوص ورزش دوستان شهرستان بابل تبریک عرض می نمایم و از درگاه خداوند متعال برای شما و همه ورزشکاران و ورزش دوستان و زحمتکشان عرصه ورزش که بی شک عرصه تعالی جسم و روح است، آرزوی توفیق روز افزون می نمایم    . 

و من ا... التوفیق

دکتر احمد فاطمی

رییس مجمع عالی نخبگان استان مازندران


شایان ذکر است به گزارش روابط عمومی فدراسیون شطرنج، دور پایانی رقابتهای شطرنج قهرمانی کشور مردان با صدرنشینی و قهرمانی شطرنجباز 13 ساله مازندرانی به پایان رسید.

در دور یازدهم و پایانی رقابتهای قهرمانی کشور مردان  علیرضا فیروزجای صدرنشین با پیروزی مقابل مازیار باقری برای نخستین بار در تاریخ کشور به عنوان قهرمانی دست پیدا کرد. پس از فیروزجای 8 امتیازه، آرین غلامی با 7 امتیاز در رده دوم قرار گرفت و پرهام مقصودلو با همین امتیاز سوم شد.