- سه شنبه, 07 بهمن 1399
1-این جنگ نرم ، شما جوانهای دانشجو ، افسران جوان این جبهه اید. 2-شرط اصلی فعالیت درست شما در این جبهه ی جنگ نرم ، یکی اش نگاه خوشبینانه وامیدوارانه است . ۳-خط اغفال به خصوص خواص و نخبگان از تاثیر دشمن ، یکی از خطوط القائی و تبلیغاتی دشمن است. ۴-در میدان تنظیم شده ی از سوی دشمن بازی نکنید.... چون چه ببرید ، چه ببازید ، به نفع اوست. ۵-امروز اولویت اصلی کشور مقابله با جنگ نرم دشمن است.

نشست علمی بانوان نخبه پرور مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل

نخستین نشست علمی بانوان نخبه پرور ، با حضور جمع کثیری از استادان خانم دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی شهرستان بابل  به میزبانی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بابل برگزار گردید.

در این نشست دکتراحمد  فاطمی مدیر مجمع عالی نخبگان مازندران ضمن تقدیر از حضور اعضای هیات علمی و اساتید شرکت کننده در نشست، به بیان اهداف مجمع پرداخته و کارکردهای بالقوه مجمع عالی نخبگان را یاد آور شد.

فاطمی فضای دانشگاهها را میدانی برای علم آموزی و پزوهش دانست واظهار داشت: دانشگاه ها محل تضارب آراء و اندیشه ها در چارچوب موازین اخلاقی و قانونی می باشند.

مدیر مجمع عالی نخبگان مازندران به نقش نخبگان استان مازندارن در تأثیرگذار علم و تولیدات علمی اشاره کرد و افزود: مازندارن از دیر باز خاستگاه علما ودانشمندان مطرح و نخبه گان بوده و باید کما کان این نقطه قوت را حفظ نماید.

وی بیان داشت: امروز نیز مراکزمتعدد و آموزش عالی در استان مازندران نشان از میل و اشتیاق وافر مردم  به علم آموزی و اهمیت آن در خانواده ها دارد.

فاطمی تأکید کرد:باید پذیرفت که متأسفانه به آنچه شأن این استان  می باشد قانون حاصل نشده،لازم است با حمایت های همه جانبه این مهم روی دهد.

 دکتر افشار معاون آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بابل  با تشکر و قدردانی از تشکیل چنین نشست وزینی، به جایگاه و نقش بانوان در پیشرفت جامعه اشارهکرد و گفت:جهت حیات یکی از مهم ترین ارگان وجود نخبه گان علمی دانشگاه ها است.

معاون آموزشی واحد بابل تأکید کرد: در طریق علم و دانش مرد و زن معنی ندارد هردو می توانند  تأثیر گذار وبه تعالی برسند.

افشارافزود: نخبه گان اگرنقش خود را درست ایفاءکنند افراد جامعه مجذب آنها می شوند،انگاه شاهد رشد و پیشرفت خواهیم بود و یکی از نشانه های حیات یک جامعه همبستگی و پیوند است.


خانم یوسفی معاونت بانوان مجمع عالی نخبگان مازندران نیز با عرض خیر مقدم به حاضرین ، خواستار همکاری متقابل مجمع  عالی نخبگان و استادان شد و اذعان داشت: مجمع عالی نخبگان مازندران آمادگی دارد تا از  راهکارها، ایده ها و توانمندی های اساتید خانم استان مازندران جهت پیشبرد اهداف نخبه پروری مجمع بهره مند گردد.

خانم جمشیدی مدیرکل دفتر امور خانواده و بانوان استانداری مازندران نیز در این نشست به بیان نقش آفرینی زنان در نخبه پروری فرزندان این مرز و بوم پرداخت و خواهان مشارکت بیشتر اساتید خانم ، در جهت توسعه علمی و فرهنگی استان مازندران شد.

مدیرکل دفتر امور بانوان ، مهم ترین عامل توسعه جامعه را نیروی انسانی دانست و افزود:نقش زنان در توسعه همه جانبه یک مفهوم گسترده است،مشارکت زنان کشف جدیدی نیست .

وی گفت:باید میزان مشارکت زنان را در مسایل اجتماعی،فرهنگی،علمی گسترش دهیم  ونیز در برنامه ریزی ها و سیاستگذاری حضور فعال آنها را حس کنیم .

خانم جمشیدی عنوان کرد: زن در تعلیم اسلامی نقش مهمی دارند،لذا بدون زنان نمی توانیم به توسعه پایدار برسیم.

در ادامه نشست استادان شرکت کننده به بیان دیدگاه های خود پرداخته و سوالات خود را پیرامون فعالیت های مجمع عنوان نمودند. دکتر چوبچیان معاونت مجمع و دکتر فاطمی به مدت یک ساعت با  سعه صدر به  سئوالات اساتید پاسخ داد.

 

 

 

 

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید

دانلود فرم ثبت نام مجمع

شماره ثبت : 20986

دانلود فرم ثبت نام

آمار بازدیدکنندگان

390امروزmod_vvisit_counter
2417دیروزmod_vvisit_counter
3872این هفتهmod_vvisit_counter
14408هفته گذشتهmod_vvisit_counter
47086این ماهmod_vvisit_counter
49764ماه گذشتهmod_vvisit_counter
3521499کل بازدیدهاmod_vvisit_counter