- یکشنبه, 04 فروردین 1398
1-این جنگ نرم ، شما جوانهای دانشجو ، افسران جوان این جبهه اید. 2-شرط اصلی فعالیت درست شما در این جبهه ی جنگ نرم ، یکی اش نگاه خوشبینانه وامیدوارانه است . ۳-خط اغفال به خصوص خواص و نخبگان از تاثیر دشمن ، یکی از خطوط القائی و تبلیغاتی دشمن است. ۴-در میدان تنظیم شده ی از سوی دشمن بازی نکنید.... چون چه ببرید ، چه ببازید ، به نفع اوست. ۵-امروز اولویت اصلی کشور مقابله با جنگ نرم دشمن است.

تجلیل از دانش آموزان بابلی رتبه های زیر 100 كنكور سراسری سال 92 مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل

تجلیل دکتر احمد فاطمی از افتخار آفرینان علمی دانش آموزی بابل

در راستای تکریم و تجلیل از افتخار آفرینان کنکور سراسری سال 92 شهرستان بابل که با کسب رتبه های برترکشوری در این رقابت بزرگ علمی، برگ زرین دیگری بر افتخارات استان مازندران افزودند، از سوی مجمع عالی نخبگان مازندران هدایایی به ایشان اهدا گردید.

دکتر احمد فاطمی مدیریت مجمع عالی نخبگان مازندران در این دیدار که در مورخه 20/6/92 انجام گردید، با تاکید بر نقش کلیدی و سازنده دانش آموزان در شکل گیری ساختار کشور در آینده، آنان را سرمایه های بزرگ و گنجی عظیم در جهت رشد و تعالی و بالندگی جامعه دانست و افزود: مجمع عالی نخبگان استان مازندران و مدیریت آن بر خود فرض می دانند که از این عزیزان همواره پشتیبانی و حمایت نماید. دراین دیدارها از دانش آموزان نخبه بابلی آقای مجید ببوزاده فیروزجاه و خانم ها سیمین فر سماکوش و زینب قلی زاده پاشا که رتبه های برتر کنکور سراسری را کسب کرده بودند با اهدا هدایایی قدر دانی گردید.

مجمع عالی نخبگان مازندران امید دارد که در آینده ، شاهد افتخار آفرینی بیشتری از این نخبگان جوان در سطح ملی و بین المللی باشد.

کارنامه کنکور سراسری آقای مجید ببوزاده فیروزجاه

رتبه ۹۲ رشته ادبیات و علوم انسانی


 

کارنامه کنکور سراسری آقای نیما عباسی فیروزجاه : رتبه ۲۵ رشته ریاضی


 

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید

دانلود فرم ثبت نام مجمع

شماره ثبت : 20986

دانلود فرم ثبت نام

آمار بازدیدکنندگان

255امروزmod_vvisit_counter
261دیروزmod_vvisit_counter
255این هفتهmod_vvisit_counter
7009هفته گذشتهmod_vvisit_counter
25813این ماهmod_vvisit_counter
28464ماه گذشتهmod_vvisit_counter
2436408کل بازدیدهاmod_vvisit_counter