- پنجشنبه, 06 آذر 1399
1-این جنگ نرم ، شما جوانهای دانشجو ، افسران جوان این جبهه اید. 2-شرط اصلی فعالیت درست شما در این جبهه ی جنگ نرم ، یکی اش نگاه خوشبینانه وامیدوارانه است . ۳-خط اغفال به خصوص خواص و نخبگان از تاثیر دشمن ، یکی از خطوط القائی و تبلیغاتی دشمن است. ۴-در میدان تنظیم شده ی از سوی دشمن بازی نکنید.... چون چه ببرید ، چه ببازید ، به نفع اوست. ۵-امروز اولویت اصلی کشور مقابله با جنگ نرم دشمن است.

ضرورت حضور شرکت‌های دانش‌بنیان در بخش‌های فضایی مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل

 

رئیس سازمان فضایی با تاکید بر ضرورت حضور شرکت‌های دانش‌بنیان در بخش‌های فضایی، گفت: امروز ایران جزو ۹ کشور صاحب چرخه فناوری فضایی است.

 

مرتضی براری در دیدار با استاندار گیلان با بیان توضیحاتی در خصوص اقدامات و دستاوردهای سازمان فضایی و جایگاه ایران در صنعت فضایی بین‌المللی افزود: ایران در حوزه فضایی با استفاده از توان متخصصان بومی، دستاوردهای مهمی را کسب کرده و از معدود کشورهایی است که به تمامی چرخه دانش و فناوری فضایی دست پیدا کرده و توانسته این دانش را بومی‌سازی کند.

وی با اشاره به زیرساخت‌های توسعه فضایی در کشور خاطر نشان کرد: ایجاد زیر ساختارهای لازم موجب شده تا امروز به چرخه کامل داده‌های فضایی دست یابیم.

وی تصریح کرد: امروز ایران جزو ۹ کشور دارنده چرخه فناوری فضایی است.

براری همچنین با تاکید بر ضرورت حضور شرکت‌های دانش‌بنیان در بخش‌های فضایی، اظهار کرد: بر اساس آمارها، ۷۶ درصد اقتصاد فضا توسط بخش خصوصی مدیریت می‌شود و شرکت‌های دانش‌بنیان نیز در کل زنجیره ارزش فضا حضور دارند و ما نیز در تلاش هستیم تا این بخش را تقویت کنیم.

رئیس سازمان فضایی کشور با اشاره به ضرورت استفاده از داده‌های ماهواره‌ای برای مدیریت بهینه منابع سرزمینی گفت: اعلام آمادگی می‌کنم که در حوزه داده‌های فضایی و ایجاد بستر و سامانه جهت تجمیع همه ظرفیت‌های بالقوه و بالفعل گیلان، سرمایه گذاری‌های لازم را با همکاری استانداری گیلان و دستگاه‌های مربوطه به عنوان استان پایلوت انجام دهیم.

 

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید

دانلود فرم ثبت نام مجمع

شماره ثبت : 20986

دانلود فرم ثبت نام

آمار بازدیدکنندگان

591امروزmod_vvisit_counter
1333دیروزmod_vvisit_counter
7181این هفتهmod_vvisit_counter
12578هفته گذشتهmod_vvisit_counter
43870این ماهmod_vvisit_counter
55585ماه گذشتهmod_vvisit_counter
3417029کل بازدیدهاmod_vvisit_counter