- پنجشنبه, 06 آذر 1399
1-این جنگ نرم ، شما جوانهای دانشجو ، افسران جوان این جبهه اید. 2-شرط اصلی فعالیت درست شما در این جبهه ی جنگ نرم ، یکی اش نگاه خوشبینانه وامیدوارانه است . ۳-خط اغفال به خصوص خواص و نخبگان از تاثیر دشمن ، یکی از خطوط القائی و تبلیغاتی دشمن است. ۴-در میدان تنظیم شده ی از سوی دشمن بازی نکنید.... چون چه ببرید ، چه ببازید ، به نفع اوست. ۵-امروز اولویت اصلی کشور مقابله با جنگ نرم دشمن است.

توزیع بسته های مواد غذایی توسط مجمع عالی نخبگان منطقه یک در شرق مازندران مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل

دبیر و رئیس منطقه یک مجمع عالی نخبگان خبر از بسته بندی و اهدا یکصد بسته از سبد کلا به خانواده های نیازمند در شرق مازندران خبر داد .

به گزارش سکان نیوز، دکتر فرخ زاد دبیر مجمع عالی نخبگان مازندران در ادامه به فضیلت ماه مبارک رمضان اشاره کرد و گفت: ماه مبارک رمضان فرصتی است تا به خود تلنگر زده و از انحرافات جلوگیری کنیم و به خداوند نزدیک شویم.

وی ماه مبارک رمضان را ماه بندگی و نیایش های عارفانه و عاشقانه دانست و با بیان اینکه بیش از ۵۰۰ بار به رحمت خداوند در قرآن اشاره شده، افزود: همچنین باید به مغفرت خداوند امید داشته باشیم و رمضان ماهی است که از ابتدایش درهای رحمت خدا باز می شود و باید از فرصت استفاده کرده و در آخرش برای خود توشه ای جمع کنیم.

فرخزاد ادامه داد: ماه رمضان یک فرصت بی نظیر است که با اعمال و رفتار خودمان توشه آخرت مهیا کنیم و از فرصت مناجات شبانه استفاده کنیم حتی آنجا که حتی خواب مومن و روزه دار عبادت است نیز استفاده کنیم.
لازم به ذکر میباشد مجمع عالی نخبگان منطقه یک استان مازندران در ابتدای سال هم برای از بین بردن بیماری کرونا با تهیه سه هزار ماسک و دستکش و ضد عفونی کننده و پخش رایگان آن در بین قشر آسیب پذیر و کم در آمد جامعه نقش مهمی در کنترل این بیماری داشته هست .

 

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید

دانلود فرم ثبت نام مجمع

شماره ثبت : 20986

دانلود فرم ثبت نام

آمار بازدیدکنندگان

979امروزmod_vvisit_counter
1333دیروزmod_vvisit_counter
7569این هفتهmod_vvisit_counter
12578هفته گذشتهmod_vvisit_counter
44258این ماهmod_vvisit_counter
55585ماه گذشتهmod_vvisit_counter
3417417کل بازدیدهاmod_vvisit_counter