- یکشنبه, 24 آذر 1398
1-این جنگ نرم ، شما جوانهای دانشجو ، افسران جوان این جبهه اید. 2-شرط اصلی فعالیت درست شما در این جبهه ی جنگ نرم ، یکی اش نگاه خوشبینانه وامیدوارانه است . ۳-خط اغفال به خصوص خواص و نخبگان از تاثیر دشمن ، یکی از خطوط القائی و تبلیغاتی دشمن است. ۴-در میدان تنظیم شده ی از سوی دشمن بازی نکنید.... چون چه ببرید ، چه ببازید ، به نفع اوست. ۵-امروز اولویت اصلی کشور مقابله با جنگ نرم دشمن است.

برگزاری جلسه شورای مرکزی مجمع عالی نخبگان در آمل مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل

رئیس مجمع عالی نخبگان استان مازندران با اشاره به اینکه عملیاتی کردن سند راهبردی کشور اظهار داشت: مجمع عالی نخبگان مازندران در راستای تحقق این سند و عملیاتی شدن آن تمام تلاش خود را به کار می‌بندد.دکتر یوسفعلی جوانی قادیکلایی در جلسه شورای سیاست گذاری مجمع عالی نخبگان مازندران در آمل با تاکید بر اینکه ضرورت دارد از ظرفیت نخبگان استان  به بهترین نحو ممکن استفاده شود عنوان کرد: در شرایط فعلی و مشکلاتی که به وجود آمده، استفاده از این ظرفیت بهترین و مهمترین راهکار برای رفع مشکلات است.

وی با تاکید بر اینکه فعالیت‌های این مجمع عالی نخبگان در دو عرصه حمایت از افراد نخبه و افراد مستعد برتر طرح‌ریزی شده گفت: تدوین برنامه‌های فرهنگی و فرهنگ‌ساز از دیگر رسالت‌های تعیین شده برای مجمع در مازندران است.

دکتر جوانی  ادامه داد: تسهیل مسیر نخبه پروری یکی از مهمترین اهداف و رویکرد‌هایی است که در این مجمع مورد توجه قرار دارد و به طور قطع باید نسبت به این موضوع با جدیت هرچه بیشتر حرکت داشته باشیم.

وی افزود: توانمندسازی در سطح دانشگاه و ایجاد زمینه تاثیرگذاری در سطح استان و کشور و همچنین استعداد یابی در سطح دانش آموزان هم از دیگر مواردی است که در راستای حمایت از نخبگان و افراد مستعد برتر در مازندران  انجام می‌شود.

جوانی قادیکلایی مازندران  را یکی از استان‌های با ظرفیت بسیار بالای نخبگان در عرصه‌های مختلف دانست و عنوان کرد: در صورتی که توجه ویژه‌ای به این نخبگان صورت گیرد، قطعا در آینده می‌توانیم شاهد بالندگی و پیشرفت هرچه بیشتر کشور با استفاده از ظرفیت این افراد باشیم.

 

 

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید

دانلود فرم ثبت نام مجمع

شماره ثبت : 20986

دانلود فرم ثبت نام

آمار بازدیدکنندگان

321امروزmod_vvisit_counter
748دیروزmod_vvisit_counter
321این هفتهmod_vvisit_counter
10941هفته گذشتهmod_vvisit_counter
22267این ماهmod_vvisit_counter
45337ماه گذشتهmod_vvisit_counter
2784139کل بازدیدهاmod_vvisit_counter