- پنجشنبه, 19 تیر 1399
1-این جنگ نرم ، شما جوانهای دانشجو ، افسران جوان این جبهه اید. 2-شرط اصلی فعالیت درست شما در این جبهه ی جنگ نرم ، یکی اش نگاه خوشبینانه وامیدوارانه است . ۳-خط اغفال به خصوص خواص و نخبگان از تاثیر دشمن ، یکی از خطوط القائی و تبلیغاتی دشمن است. ۴-در میدان تنظیم شده ی از سوی دشمن بازی نکنید.... چون چه ببرید ، چه ببازید ، به نفع اوست. ۵-امروز اولویت اصلی کشور مقابله با جنگ نرم دشمن است.

باورپذیری و ایمان به اقتدار ملی؛ دستاورد بزرگ دفاع مقدس است مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل

 

یوسفعلی جوانی قادیکلایی بیان داشت؛ دفاع مقدس، گنجینه ارزشمندی از پایمردی‌ها و جانفشانی‌های سلحشورانی است که عاشقانه دل به آرمان‌های والا و انقلابی پیر و مرادشان سپردند و با سلاح ایمان و بصیرت رویای شکست‌ناپذیری قدرت‌های بزرگ و ایادی منطقه‌ای آنان را برای همیشه باطل کردند.

رئیس مجمع عالی نخبگان استان مازندران در گفت و گو با استنادنیوز بیان داشت؛ دفاع مقدس، تبلور وحدت، مقاومت و اراده ملت مومن و انقلابی ایران در حفظ استقلال و تمامیت ارضی کشور، آرمان‌ها و ارزش‌های اسلامی و انقلابی است‌ و همان‌‌طور که مقام معظم رهبری و فرمانده معظم کل قوا فرموند جنگ هشت ساله، ما را قوی‌تر کرد. اگر جنگ هشت ساله نبود، این سرداران شجاع، این مردان برجسته نشان داده نمی‌شدند، در بین ملت بروز نمی‌کردند؛ این حرکت عظیمِ مخلصانه‌ مردم مجال بروز و ظهور پیدا نمی‌کرد.

وی افزود؛  دوران هشت سال دفاع مشروع امت سلحشور ایران در حفظ و اعتلای نظام مقدس اسلامی و حراست از مرزهای عزّت و شرف این مرز و بوم، به مثابه یکی از حساس‏ترین و بارزترین برهه‌های حیات راستین این ملت، همچون نگینی تابناک، تا همیشه زمان، بر تارکِ تاریخ حماسه،‌ ایثار و پایداری آزادگان جهان می‏درخشد و در تاریخ افتخارآفرینی مبارزات حق‌طلبانه ملت غیور و ولایت‌مدار ایران اسلامی فروزان خواهد ماند. مقاومتی که شکل گرفته و برخاسته از روح وحدت و ایمان و هدایت‌‏های رهبری عظیم‌الشأن انقلاب اسلامی، حضرت امام خمینی (ره) بود که باعث احیای یک مکتب سازنده و نهضت جهان‌گیر شد.

جوانی قادیکلایی گفت؛ باوری ژرف در اندیشه ایرانیان با شروع جنگ تحمیلی به وجود آمد كه به پایه گذاری و نهادینه شدن فرهنگ غنی مقاومت و شهادت در درون كشور، انجامید و با بالنده‌تر شدن این گفتمان، نام ایران مقتدرتر از همیشه در جهان درخشید و با وجود تنش های بی شمار در منطقه پرآشوب خاورمیانه، چون پایگاه و ستونی از امنیت به ایفای نقش می پردازد و ضمن دفاع از ملت های مظلوم به بازگرداندن آرامش و صلح به منطقه كمك می كند.

 

 

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید

دانلود فرم ثبت نام مجمع

شماره ثبت : 20986

دانلود فرم ثبت نام

آمار بازدیدکنندگان

1590امروزmod_vvisit_counter
2952دیروزmod_vvisit_counter
9889این هفتهmod_vvisit_counter
14337هفته گذشتهmod_vvisit_counter
17778این ماهmod_vvisit_counter
56536ماه گذشتهmod_vvisit_counter
3149798کل بازدیدهاmod_vvisit_counter