- جمعه, 03 خرداد 1398
1-این جنگ نرم ، شما جوانهای دانشجو ، افسران جوان این جبهه اید. 2-شرط اصلی فعالیت درست شما در این جبهه ی جنگ نرم ، یکی اش نگاه خوشبینانه وامیدوارانه است . ۳-خط اغفال به خصوص خواص و نخبگان از تاثیر دشمن ، یکی از خطوط القائی و تبلیغاتی دشمن است. ۴-در میدان تنظیم شده ی از سوی دشمن بازی نکنید.... چون چه ببرید ، چه ببازید ، به نفع اوست. ۵-امروز اولویت اصلی کشور مقابله با جنگ نرم دشمن است.

هفته دفاع مقدس و یاد و خاطره 8سال رشادت های دلاورمردان ایران زمین گرامی باد مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل

به گزارش روابط عمومی مجمع عالی نخبگان استان مازندران،دکتر احمد فاطمی در پیامی فرارسیدن 31 شهریور سالروز آغاز هفته دفاع مقدس و رشادت های جوانان ایران زمین را تبریک گفت. متن پیام به شرح زیر می باشد:


باسمه تعالی

در آغاز هفته دفاع مقدس، یاد و خاطره شهیدان هشت سال دفاع مقدس را گرامی میداریم. به مناسبت فرارسیدن هفته دفاع مقدس دکتر احمد فاطمی رییس مجمع عالی نخبگان استان مازندران در پیامی یاد و خاطرات رشادت های رزمندگان اسلام را گرامی داشت. متن پیام به شرح زیر می باشد.

۳۱ شهریور سالروز شروع جنگ تحمیلی از سوی رژیم بعث عراق علیه جمهوری اسلامی ایران، به عنوان آغاز هفته دفاع مقدس نامگذاری شده است. حدیث هشت سال دفاع مقدس، مقاومت و مظلومیت ملتى که قله‌هاى سربلند ایثار و حماسه و شرف را در راه دفاع از کیان مکتب، انقلاب و میهن اسلامى خویش در نوردیده است، حکایت ماندگار دلاورى شهیدان و شاهدانى است که با خون و جانشان سطر سطر تاریخ این مرز و بوم اسلامى را نگاشته‌اند.

فرا رسیدن هفته دفاع مقدس را که نمونه ای از برجسته ترین افتخارات ملت ایران در دفاع از آرمان های امام راحل(ره) ، مرزهای میهن اسلامی و جان فشانی دلاورانه است، خدمت رهبر معظم انقلاب (مدظله العالی)، مردم شریف ایران و همه ایثارگران عزیز ، خانواده های محترم و معزز شهدا تبریک عرض می نمایم.


و من ا... التوفیق

احمد فاطمی

رییس مجمع عالی نخبگان استان مازندران

 

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید

دانلود فرم ثبت نام مجمع

شماره ثبت : 20986

دانلود فرم ثبت نام

آمار بازدیدکنندگان

79امروزmod_vvisit_counter
550دیروزmod_vvisit_counter
6305این هفتهmod_vvisit_counter
6590هفته گذشتهmod_vvisit_counter
24577این ماهmod_vvisit_counter
30887ماه گذشتهmod_vvisit_counter
2500853کل بازدیدهاmod_vvisit_counter