- پنجشنبه, 02 خرداد 1398
1-این جنگ نرم ، شما جوانهای دانشجو ، افسران جوان این جبهه اید. 2-شرط اصلی فعالیت درست شما در این جبهه ی جنگ نرم ، یکی اش نگاه خوشبینانه وامیدوارانه است . ۳-خط اغفال به خصوص خواص و نخبگان از تاثیر دشمن ، یکی از خطوط القائی و تبلیغاتی دشمن است. ۴-در میدان تنظیم شده ی از سوی دشمن بازی نکنید.... چون چه ببرید ، چه ببازید ، به نفع اوست. ۵-امروز اولویت اصلی کشور مقابله با جنگ نرم دشمن است.

برگزاری نشست مشترک اعضای شورای مرکزی مجمع عالی نخبگان استان مازندران با فرماندار ویژه شهرستان بابل مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل

به گزارش روابط عمومی مجمع عالی نخبگان استان مازندران، صبح امروز اعضای شورای مرکزی مجمع عالی نخبگان با فرماندار ویژه شهرستان بابل دیدار کردند.

نشست هم اندیشی شورای مرکزی مجمع عالی نخبگان استان مازندران با فرماندار ویژه شهرستان بابل صبح گاه امروز پنجشنبه مورخ 22 مرداد 1394 ساعت 7 صبح در دفتر فرمانداری شهرستان بابل با حضور فرماندار محترم جناب آقای عباس پور و دکتر احمد فاطمی رییس مجمع عالی نخبگان استان مازندران و جمعی از اعضای شورای مرکزی این مجمع برگزار گردید.

رییس مجمع عالی نخبگان مازندران اذعان داشت: مجمع عالی نخبگان از سال 1385 فعالیت خود را  در جهت تهیه بانک اطلاعاتی و به عضویت گرفتن افراد به عنوان نخبه عام آغاز نموده است. ایشان خاطرنشان ساخت که مجمع عالی نخبگان متشکل از کمیته های مختلف و با پتانسیل علمی در سطح استان فعالیت داشته و در تلاش است که بستری مناسب جهت برخورداری اعضا از تسهیلات علمی، هنری و فرهنگی ایجاد نماید.

دکتر احمد فاطمی در گزارشی از عملکرد مجمع بیان کرد که مجمع عالی نخبگان مازندران در برگزاری کارگاه های آموزشی پیش قدم بوده و   کارگاه آموزشی مقاله نویسیISI، امنیت سایبری، طراحی وب سایت، فن بیان و سخنوری، روانشناسی، End Note و سمینار کارگاه تخصصی توسعه اشتغال و کارآفرینی را برگزار کرد.

رییس مجمع عالی نخبگان استان مازندران اذهان داشت که در این مجمع نشست های کارگروه اندیشه با حضور اساتید فرهیخته و فعالان اجتماعی و سیاسی استان مازندران برگزار می گردد و علاوه بر این با برگزاری دو دوره نمایشگاه تخصصی نخبگان کارآفرین جهت ایجاد بستری اقتصادی برای فروش و به نمایش گذاشتن تولیدات دستی کارآرفرینان گامی  در مسیر توسعه هنر و فرهنگ کشور برداشته اند.

دکتر فاطمی همچنین بیان داشت که کتابت کامل قرآن مجید در یک روز توسط 604 نفر از هم استانی های عزیز که کار فرهنگی و معنوی عظیمی بوده که به همت مجمع عالی نخبگان در استان مازندران برای اولین بار برگزار گردید.

مهندس عباس پور فرماندار ویژه شهرستان بابل نیز ضمن عرض خوش آمد گویی به رییس مجمع عالی نخبگان جناب آقای دکتر فاطمی و هیأت همراه، آمادگی خود را جهت همکاری بیشتر با مجمع عالی نخبگان با دستور مشخص و ارتباط و جلسات مستمر با شورای مرکزی این مجمع را خواستار شدند.

 

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید

دانلود فرم ثبت نام مجمع

شماره ثبت : 20986

دانلود فرم ثبت نام

آمار بازدیدکنندگان

494امروزmod_vvisit_counter
2656دیروزmod_vvisit_counter
6170این هفتهmod_vvisit_counter
6590هفته گذشتهmod_vvisit_counter
24442این ماهmod_vvisit_counter
30887ماه گذشتهmod_vvisit_counter
2500718کل بازدیدهاmod_vvisit_counter