- پنجشنبه, 02 خرداد 1398
1-این جنگ نرم ، شما جوانهای دانشجو ، افسران جوان این جبهه اید. 2-شرط اصلی فعالیت درست شما در این جبهه ی جنگ نرم ، یکی اش نگاه خوشبینانه وامیدوارانه است . ۳-خط اغفال به خصوص خواص و نخبگان از تاثیر دشمن ، یکی از خطوط القائی و تبلیغاتی دشمن است. ۴-در میدان تنظیم شده ی از سوی دشمن بازی نکنید.... چون چه ببرید ، چه ببازید ، به نفع اوست. ۵-امروز اولویت اصلی کشور مقابله با جنگ نرم دشمن است.

سلام بر دسته های بسته و پیکرهای ستم دیده مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل

به گزارش روابط عمومی مجمع عالی نخبگان مازندران، دکتر احمد فاطمی در پیامی مردم شهرستان بابل را به استقبال از شهدای غواص دعوت نمود. متن پیام به شرح زیر می باشد:

بسم رب الشهدا و الصدیقین

در سینه‌ام دوباره غمی جان گرفته است

«امشب دلم به یاد شهیدان گرفته است »

تا لحظه‌ای پیش دلم گور سرد بود

اینک به یمن یاد شما جان گرفته است

در تاریخ جمهوری اسلامی ایران، دوران دفاع مقدس، دوران ایثار، درایت و وحدت مثال زدنی امت اسلامی بود و ایرانیان توانستند مدلی از همگرایی و عزم و اراده ی ملی را در دفاع از سرزمین خود به نمایش بگذارند.

هیچ جمله ای نمیتوان نوشت وهیچ ادبیاتی نمی تواند بزرگی و شکوه و عضمت مهمانان و دور دانه های دست بسته روز شنبه شهرستان بابل را بازگو نماید.

سلام بر دستهای بسته و پیکرهای ستمدیدهی شما. و سلام بر ارواح طیّبه و به رضوان الهی، بالگشودهی شما. سلام بر شما که بار دیگر فضای زندگی را معطّر و جان زندگان را سیراب کردید.

خالصانه می آییم تا زیارتتان کنیم و با دل‌های خسته اما امیدوار، خدا را در این مکان اهورایی با بغض‌های شکسته فرا بخوانیم و بگوییم که شهدا! ما شما را فراموش نکرده‌ایم.

حال که پس از سال ها پیکر پاک شهیدان غواص که ناجوانمردانه به شهادت رسیده اند به آغوش ملت بازگشته، و این دُر دانه های دست بسته جهت تشییع به شهرهای استان مازندران و شهر بابل آورده می شوند، از مردم شریف، شهید پرور و غیرت مند شهرستان بابل می خواهم با حضور ارزشمند خود بدرقه گر این بزرگواران باشند.

و من ا... التوفیق

احمد فاطمی

رییس مجمع عالی نخبگان استان مازندران

 

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید

دانلود فرم ثبت نام مجمع

شماره ثبت : 20986

دانلود فرم ثبت نام

آمار بازدیدکنندگان

486امروزmod_vvisit_counter
2656دیروزmod_vvisit_counter
6162این هفتهmod_vvisit_counter
6590هفته گذشتهmod_vvisit_counter
24434این ماهmod_vvisit_counter
30887ماه گذشتهmod_vvisit_counter
2500710کل بازدیدهاmod_vvisit_counter