- پنجشنبه, 02 خرداد 1398
1-این جنگ نرم ، شما جوانهای دانشجو ، افسران جوان این جبهه اید. 2-شرط اصلی فعالیت درست شما در این جبهه ی جنگ نرم ، یکی اش نگاه خوشبینانه وامیدوارانه است . ۳-خط اغفال به خصوص خواص و نخبگان از تاثیر دشمن ، یکی از خطوط القائی و تبلیغاتی دشمن است. ۴-در میدان تنظیم شده ی از سوی دشمن بازی نکنید.... چون چه ببرید ، چه ببازید ، به نفع اوست. ۵-امروز اولویت اصلی کشور مقابله با جنگ نرم دشمن است.

بازدید رییس مجمع عالی نخبگان استان مازندران از پروژه پارک پردیس نوشیروانی بابل مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل

رییس مجمع عالی نخبگان استان مازندران از فاز اول پروژه بزرگ پردیس نوشیروانی بابل بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی مجمع عالی نخبگان استان مازندران دکتر احمد فاطمی رییس مجمع عالی نخبگان استان مازندران از فاز اول پروژه بزرگ پارک پردیس نوشیروانی بابل بازدید نمود. فاز اول این پروژه شامل احداث پارک آبی و شهربازی سرپوشیده می باشد. در این بازدید جمعی از اساتید و مهندس مقدم، مالک این پروژه دکتر احمد فاطمی را همراهی نمودند.

دکتر فاطمی در پایان این بازدید فنی با ابراز تشکر از تلاش های مجدانه مهندس مقدم اذهان داشت: به مرحله اجرا در آمدن این طرح بزرگ برای گذران اوقات فراغت و رفاه شهروندان بابلی و حتی سایر هم استانی های عزیز مفید خواهد بود. وی همچنین خاطر نشان ساخت که این پروژه گامی بزرگ در جهت ایجاد اشتغال و مرکزی برای تفریح و سرگرمی سالم شهروندان خواهد بود.

 

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید

دانلود فرم ثبت نام مجمع

شماره ثبت : 20986

دانلود فرم ثبت نام

آمار بازدیدکنندگان

446امروزmod_vvisit_counter
2656دیروزmod_vvisit_counter
6122این هفتهmod_vvisit_counter
6590هفته گذشتهmod_vvisit_counter
24394این ماهmod_vvisit_counter
30887ماه گذشتهmod_vvisit_counter
2500670کل بازدیدهاmod_vvisit_counter