- یکشنبه, 28 بهمن 1397
1-این جنگ نرم ، شما جوانهای دانشجو ، افسران جوان این جبهه اید. 2-شرط اصلی فعالیت درست شما در این جبهه ی جنگ نرم ، یکی اش نگاه خوشبینانه وامیدوارانه است . ۳-خط اغفال به خصوص خواص و نخبگان از تاثیر دشمن ، یکی از خطوط القائی و تبلیغاتی دشمن است. ۴-در میدان تنظیم شده ی از سوی دشمن بازی نکنید.... چون چه ببرید ، چه ببازید ، به نفع اوست. ۵-امروز اولویت اصلی کشور مقابله با جنگ نرم دشمن است.

کمیته ملی المپیک قهرمانی کشتی آزاد ایران را تبریک گفت مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل

به گزارش ایسنا و به نقل از کمیته ملی المپیک، در پیام تبریک کمیته ملی المپیک خطاب به مسئولین این فدراسیون، کادر فنی، کشتی گیران، مسئولین و ملت بزرگ ایران آمده است:

"بار دیگر پهلوانان و دلاور مردان کشتی کشورمان در چهل و سومین آورد گاه جام جهانی با مبارزات دلاورانه و زیبای خود ضمن شکست مقتدرانه تیمهای قدرتمند جهان پای به فینال گذاشته و با شکست تیم ملی آمریکا میزبان این رقابت‌ها، دل میلیون‌ها ایرانی را در اقصی نقاط جهان شاد کرده و با به اهتزاز در آوردن پرچم مقدس کشورمان و طنین انداز کردن سرود ملی جمهوری اسلامی در سالن مسابقات مایه بالندگی و غرور تمامی ایرانیان عزیز شدند.

 

ضمن تبریک این موفقیت بزرگ به مسئولان و مدیران محترم و زحمکتش این فدراسیون، کادر فنی، ملی پوشان و ملت بزرگ ایران به تمامی آنها دست مریزاد وخسته نباشید گفته و برای مجموعه موفق فدراسیون در دیگر رقابت‌های مهم پیش رو به خصوص رقابت‌های کسب سهمیه المپیک ریو و بازی‌های المپیک 2016 آرزوی موفقیت دارد.

 

کمیته ملی المپیک بر خود وظیفه می داند با تمام توان از این رشته ملی و بومی که همیشه مایه مباهات و افتخارآفرینی ایران عزیز در عرصه بین المللی بوده است حمایت و پشتیبانی کرده تا نمایندگان این رشته پهلوانی با مدیریت دلسوزانه و خستگی ناپذیر خود و پشتکار و تلاشی که در کادر فنی و ملی پوشان دیده می‌شود و همچنین حمایت ویژه دستگاه‌های مختلف با عزمی راسخ در آوردگاه بزرگ المپیک 2016 با پیروزی‌های خود زمینه ساز نشاط و غرور ملی ملت عزیزمان گردد".

 

دانلود فرم ثبت نام مجمع

شماره ثبت : 20986

دانلود فرم ثبت نام

آمار بازدیدکنندگان

2496امروزmod_vvisit_counter
335دیروزmod_vvisit_counter
2496این هفتهmod_vvisit_counter
7118هفته گذشتهmod_vvisit_counter
19206این ماهmod_vvisit_counter
31030ماه گذشتهmod_vvisit_counter
2401337کل بازدیدهاmod_vvisit_counter