- پنجشنبه, 02 خرداد 1398
1-این جنگ نرم ، شما جوانهای دانشجو ، افسران جوان این جبهه اید. 2-شرط اصلی فعالیت درست شما در این جبهه ی جنگ نرم ، یکی اش نگاه خوشبینانه وامیدوارانه است . ۳-خط اغفال به خصوص خواص و نخبگان از تاثیر دشمن ، یکی از خطوط القائی و تبلیغاتی دشمن است. ۴-در میدان تنظیم شده ی از سوی دشمن بازی نکنید.... چون چه ببرید ، چه ببازید ، به نفع اوست. ۵-امروز اولویت اصلی کشور مقابله با جنگ نرم دشمن است.

تبریک به مناسبت قهرماني مقتدرانه و غرور آفرين ووشوكاران مازندراني مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل

به گزارش شمال آنلاين: مسابقات ووشو قهرمانی کشور آقایان از  (21 الي 22 اسفند ماه 1393) در دو بخش تالو و ساندا آغاز به کار کرد. این رقابت ها به میزبانی استان هرمزگان و در سالن فجر شهر بندرعباس برگزار شد.

در پایان رقابت های برگزار شده میان تیم ها در دو بخش تالو و ساندا، تیم مازندران موفق شد با کسب چهار مدال طلا و یک نقره به عنوان قهرمانی کشور دست یابد. تیم خراسان رضوی با چهار طلا و یک برنز دوم شد. عنوان سومی نیز به هرمزگان با 3 طلا، یک نقره و یک برنز رسید.
266 ووشو‌کار در قالب 34 تیم از 32 استان در این رقابت‌ها حضور داشتند.

روابط عمومی مجمع عالی نخبگان استان مازندران کسب مقام قهرمانی مقتدرانه و غرورآفرین ووشوکاران مازندرانی در کشور و راهیابی 28 ووشوکار مازندرانی به اردودی تیم ملی در دو بخش و آقایان و خانم ها را تبریک عرض نموده و از خداوند منان آرزوی توفیق و پیروزی برای ورزشکاران مارندران می نماید.

 

دانلود فرم ثبت نام مجمع

شماره ثبت : 20986

دانلود فرم ثبت نام

آمار بازدیدکنندگان

392امروزmod_vvisit_counter
2656دیروزmod_vvisit_counter
6068این هفتهmod_vvisit_counter
6590هفته گذشتهmod_vvisit_counter
24340این ماهmod_vvisit_counter
30887ماه گذشتهmod_vvisit_counter
2500616کل بازدیدهاmod_vvisit_counter