- پنجشنبه, 06 آذر 1399
1-این جنگ نرم ، شما جوانهای دانشجو ، افسران جوان این جبهه اید. 2-شرط اصلی فعالیت درست شما در این جبهه ی جنگ نرم ، یکی اش نگاه خوشبینانه وامیدوارانه است . ۳-خط اغفال به خصوص خواص و نخبگان از تاثیر دشمن ، یکی از خطوط القائی و تبلیغاتی دشمن است. ۴-در میدان تنظیم شده ی از سوی دشمن بازی نکنید.... چون چه ببرید ، چه ببازید ، به نفع اوست. ۵-امروز اولویت اصلی کشور مقابله با جنگ نرم دشمن است.

استخراج داروی ضدسرطان کبد از خیار دریایی بh همکاری دانشگاه شهید بهشتی درحال اجرا است. مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل

به نقل از خبرگزاری ایرنا، رئیس کانون هماهنگی دانش، صنعت و بازار آبزیان معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری گفت: طرح استخراج داروی ضدسرطان کبد از خیار دریایی با حمایت این معاونت و همکاری دانشگاه شهید بهشتی درحال اجرا است.

به گزارش گروه علمی ایرنا از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، عباسعلی مطلبی
با بیان اینکه طرح های فناورانه بسیاری در این حوزه برای توسعه صنعت شیلات و اشتغال تعریف شده است، افزود: با توجه به این طرح ها و تنوع موضوعات این حوزه، معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری رویکردی جدید در این حوزه پیش گرفته است.
وی به دیگر طرح های کانون هماهنگی دانش، صنعت و بازار آبزیان اشاره و اظهار کرد: استخراج مواد دارویی بیولوژیک از آبزیان دریایی به ویژه گیاهان، خارتنان و نرم تنان نیز از طرح های مدنظر این کانون است.
رئیس کانون معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری خاطر نشان کرد: طرح استخراج داروهای آنتی باکتریال و ضدقارچ در مراحل اولیه خود قرار دارد.
مطلبی با بیان اینکه توسعه فناوری واکسن های اختصاصی آبزیان نیز در دستورکار این کانون قرار دارد، افزود: بخشی از این دانش در کشور وجود دارد و قصد داریم بخشی دیگر از این فناوری را از کشورهای دیگر وارد کنیم.
وی به راه اندازی مرکز اس پی اف (عاری از بیماری) ماهی قزل آلا به عنوان یکی از اقدامات کانون هماهنگی دانش، صنعت و بازار آبزیان، اشاره کرد و گفت: با توجه به اینکه این ماهی سردابی است و طرفداران زیادی دارد، مقدمات راه اندازی این مرکز آغاز شده است.
رئیس کانون هماهنگی دانش، صنعت و بازار آبزیان اظهار کرد: احیای ذخایر آبزیانی همچون ماهیان خاویار در دریای خزر با تولید بچه ماهی با حمایت معاونت علمی و هماهنگی با نهادهای مرتبط و برنامه ریزی طرح های خاص درحال پیگیری است.
مطلبی افزود: همچنین پیش بینی تولید حدود یک میلیون تن آبزی در آب های شمال و جنوب کشور در برنامه ششم، از دیگر طرح های کلان است که در این بخش کانون هماهنگی دانش، صنعت و بازار آبزیان به عنوان ناظر درنظرگرفته شده است

 

دانلود فرم ثبت نام مجمع

شماره ثبت : 20986

دانلود فرم ثبت نام

آمار بازدیدکنندگان

989امروزmod_vvisit_counter
1333دیروزmod_vvisit_counter
7579این هفتهmod_vvisit_counter
12578هفته گذشتهmod_vvisit_counter
44268این ماهmod_vvisit_counter
55585ماه گذشتهmod_vvisit_counter
3417427کل بازدیدهاmod_vvisit_counter