- یکشنبه, 27 مرداد 1398
1-این جنگ نرم ، شما جوانهای دانشجو ، افسران جوان این جبهه اید. 2-شرط اصلی فعالیت درست شما در این جبهه ی جنگ نرم ، یکی اش نگاه خوشبینانه وامیدوارانه است . ۳-خط اغفال به خصوص خواص و نخبگان از تاثیر دشمن ، یکی از خطوط القائی و تبلیغاتی دشمن است. ۴-در میدان تنظیم شده ی از سوی دشمن بازی نکنید.... چون چه ببرید ، چه ببازید ، به نفع اوست. ۵-امروز اولویت اصلی کشور مقابله با جنگ نرم دشمن است.

فراتر رفتن تسهیلات محصولات دانش‌بنیان از مرز 100 میلیارد ریال مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل

رئیس مرکز فن بازار ملی ایران گفت: 106 میلیارد ریال تسهیلات لیزینگ برای خرید محصولات دانش‌بنیان شرکت‌های دانش بنیان مصوب شده است.

 

به‌ گزارش سرویس فناوری ایسنا، مهندس قنبرپور با اعلام این خبر اظهار کرد: طرح لیزینگ محصولات دانش‌بنیان با انعقاد تفاهم‌نامه بین مرکز فن بازار ملی ایران و صندوق نوآوری و شکوفایی از ابتدای آذرماه سال 1393 شروع شده و در 9 ماه گذشته پس از طی فاز اولیه آن در سال 93، تاکنون به 31 شرکت و معادل 106 میلیارد ریال تخصیص یافته است.

 

وی افزود: 60 پرونده دیگر به ارزش 350 میلیارد ریال نیز توسط کارگزاران سراسر کشور در حال تکمیل و ارسال به صندوق نوآوری و شکوفایی است و برای اجرای این طرح، در حال حاضر 40 کارگزار تبادل فناوری در سراسر کشور (18 استان) در این طرح مشغول بازاریابی محصولات دانش‌بنیان بوده و با فعالیت آن‌ها پیش‌بینی می‌شود تعداد این تسهیلات افزایش یابد.»

 

مهندس قنبرپور خاطرنشان کرد: تسهیلات لیزینگ به تمام خریداران محصولات دانش‌بنیان تولید شده توسط شرکت‌های دانش‌بنیان قابل تخصیص است و لیست شرکتهای دانش بنیان در سامانه www.daneshbonyan.ir قابل رؤیت است. این تسهیلات به میزان 70 درصد مبلغ قرارداد یا پیش فاکتور با نرخ 9 درصد و دوره بازپرداخت حداکثر 36 ماهه اعطا می‌شود.

 

رئیس مرکز فن بازار ملی ایران تصریح کرد: با مذاکرات صورت گرفته، محدودیتی از نظر منابع مالی برای اعطای این تسهیلات از سوی صندوق نوآوری و شکوفایی نبوده و متقاضیان می‌توانند ضمن تعامل با کارگزاران تبادل فناوری فن‌بازار که لیست آن از طریق آدرس اینترنتی فن بازار به نشانی www.techmart.ir در دسترس است، درخواست خود را ارائه دهند.

 

دانلود فرم ثبت نام مجمع

شماره ثبت : 20986

دانلود فرم ثبت نام

آمار بازدیدکنندگان

41امروزmod_vvisit_counter
703دیروزmod_vvisit_counter
41این هفتهmod_vvisit_counter
9029هفته گذشتهmod_vvisit_counter
21727این ماهmod_vvisit_counter
39139ماه گذشتهmod_vvisit_counter
2608076کل بازدیدهاmod_vvisit_counter