- یکشنبه, 27 مرداد 1398
1-این جنگ نرم ، شما جوانهای دانشجو ، افسران جوان این جبهه اید. 2-شرط اصلی فعالیت درست شما در این جبهه ی جنگ نرم ، یکی اش نگاه خوشبینانه وامیدوارانه است . ۳-خط اغفال به خصوص خواص و نخبگان از تاثیر دشمن ، یکی از خطوط القائی و تبلیغاتی دشمن است. ۴-در میدان تنظیم شده ی از سوی دشمن بازی نکنید.... چون چه ببرید ، چه ببازید ، به نفع اوست. ۵-امروز اولویت اصلی کشور مقابله با جنگ نرم دشمن است.

نامه رهبری به جوانان اروپا در نمایشگاه کتاب چین توزیع شد مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل

موسسه نمایشگاه های فرهنگی ایران که به نمایندگی از نشر جمهوری اسلامی ایران در بیست و دومین دوره نمایشگاه کتاب چین شرکت نموده از توزیع نامه مقام معظم رهبری به جوانان اروپا در غرفه ایران خبرداد.

 

به گزارش خبرگزاری فارس، نامه مقام معظم رهبری به جوانان اروپا به زبان چینی تهیه شده و در غرفه ایران در میان جوانان بازدیدکننده توزیع می گردد. هم چنین در این دوره از نمایشگاه ازغرفه ایران استقبال چشم گیری صورت گرفته است. حوزه کتاب های کودک و نوجوان، آثار هنری و آثار استاد فرشچیان از جمله کتاب هایی هستند که در غرفه ایران با اقبال عمومی مواجه هستند. هم چنین کتب دینی ترجمه شده به زبان چینی که باهمت رایزنی فرهنگی ایران در پکن و انتشارات جامعه المصطفی تهیه شده است نیز مورد استقبال قرار گرفته است.

موسسه نمایشگاه‌های فرهنگی ایران در این نمایشگاه علاوه بر معرفی نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران، بیش از 300 عنوان کتاب در حوزه‌های دین، تاریخ، کودک و نوجوان، هنر و گردشگری به زبان‌های فارسی، چینی و انگلیسی ارائه نموده است.

نمایشگاه بین‌المللی کتاب چین از 4 تا 8 شهریورماه در شهر پکن برپا است. کشور امارات متحده عربی میهمان افتخاری این دوره از نمایشگاه است.

 

دانلود فرم ثبت نام مجمع

شماره ثبت : 20986

دانلود فرم ثبت نام

آمار بازدیدکنندگان

77امروزmod_vvisit_counter
703دیروزmod_vvisit_counter
77این هفتهmod_vvisit_counter
9029هفته گذشتهmod_vvisit_counter
21763این ماهmod_vvisit_counter
39139ماه گذشتهmod_vvisit_counter
2608112کل بازدیدهاmod_vvisit_counter