- یکشنبه, 27 مرداد 1398
1-این جنگ نرم ، شما جوانهای دانشجو ، افسران جوان این جبهه اید. 2-شرط اصلی فعالیت درست شما در این جبهه ی جنگ نرم ، یکی اش نگاه خوشبینانه وامیدوارانه است . ۳-خط اغفال به خصوص خواص و نخبگان از تاثیر دشمن ، یکی از خطوط القائی و تبلیغاتی دشمن است. ۴-در میدان تنظیم شده ی از سوی دشمن بازی نکنید.... چون چه ببرید ، چه ببازید ، به نفع اوست. ۵-امروز اولویت اصلی کشور مقابله با جنگ نرم دشمن است.

تیم المپیاد زیست شناسی ایران پنجم جهان شد مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل

دانش آموزان ایرانی با کسب یک نشان طلا، دونقره و یک مدال برنز در بیست و ششمین المپیاد زیست شناسی در رتبه پنجم جهان قرار گرفتند.

به گزارش ایرنا از مرکز ملی پرورش استعدادهای درخشان و دانش پژوهان جوان، در این دوره از المپیاد که در دانمارک برگزار شد، محمدامین صادقی موفق به کسب مدال طلا، سیدمحمدنوید عطایی و نیما مسیبی مدال نقره و دینا موسوی موفق به دریافت مدال برنز شدند.

تیم دانش آموزی ایران توانست در بین 61 کشور دنیا خوش بدرخشد و مقام پنجم این دوره از المپیاد زیست شناسی را به دست آورد.

تیم ملی المپیاد زیست شناسی ایران برای شرکت در بیست و ششمین المپیاد جهانی زیست شناسی بامداد روز جمعه 19 تیرماه، تهران را به مقصد دانمارک ترک کرد.

تیم ملی المپیاد زیست شناسی ایران شامل محمدامین صادقی، سید محمد نوید عطایی، نیما مسیبی و دینا موسوی اصل بود و دکترسامان حسین خانی و دکترمحمدکرام الدینی به عنوان سرپرست و دکتر بهرام محمدسلطانی و شیوا اکبری نیز به عنوان ناظران علمی این تیم را همراهی کردند.

بیست و ششمین المپیاد جهانی زیست شناسی از 21 تا 28تیرماه در شهر آرهاوس دانمارک برگزار شد.

 

دانلود فرم ثبت نام مجمع

شماره ثبت : 20986

دانلود فرم ثبت نام

آمار بازدیدکنندگان

70امروزmod_vvisit_counter
703دیروزmod_vvisit_counter
70این هفتهmod_vvisit_counter
9029هفته گذشتهmod_vvisit_counter
21756این ماهmod_vvisit_counter
39139ماه گذشتهmod_vvisit_counter
2608105کل بازدیدهاmod_vvisit_counter