- سه شنبه, 04 تیر 1398
1-این جنگ نرم ، شما جوانهای دانشجو ، افسران جوان این جبهه اید. 2-شرط اصلی فعالیت درست شما در این جبهه ی جنگ نرم ، یکی اش نگاه خوشبینانه وامیدوارانه است . ۳-خط اغفال به خصوص خواص و نخبگان از تاثیر دشمن ، یکی از خطوط القائی و تبلیغاتی دشمن است. ۴-در میدان تنظیم شده ی از سوی دشمن بازی نکنید.... چون چه ببرید ، چه ببازید ، به نفع اوست. ۵-امروز اولویت اصلی کشور مقابله با جنگ نرم دشمن است.

نجات جان کودکان با پرینت سه بعدی قلب/ جراحی با موفقیت بیشتر مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل

به گزارش مهر، در هر ثانیه نوزادان بسیاری در سراسر کره زمین با ناراحتی یا ناهنجاری های مادرزادی متولد می شوند. ناراحتی قلبی، یکی از ناهنجاری هایی است که کودکان بسیاری با آن دست به گریبان هستند.

اما از سوی دیگر، عمل های جراحی قلب کودکان به دلیل ضعیف بودن آنها بسیار پیچیده و دشوار است. در بسیاری از جراحی های قلب زمانی که قفسه سینه بیمار باز می شود، رویکرد عمل به دلیل فضای متفاوتی که پیش روی جراحان قرار می گیرد، تغییر می کند و در آنجا نیاز به تصمیم گیری سریع است تا بتوان جان بیمار را نجات داد.

در سال های اخیر، استفاده از مدل های قلبی که با کمک پرینت سه بعدی ساخته شده اند به کمک جراحان آمده و اکنون جراحان لس آنجلسی امریکا پرینت سه بعدی قلب را نه تنها در نجات جان کودکان موثر می دانند بلکه معتقدند در چنین جراحی دوره نقاهت و درد نیز کاهش پیدا می کند.

پزشکان معتقدند، گاهی شرایطی بروز می کند که عمل به حدی پیچیده و دشوار می شود که پزشکان را از هر گونه تصمیمی باز می دارد اما با کمک مدل های قلبی سه بعدی م:8.9 توان روش های متفاوتی را برای جراحی اندیشید و به نجات جان بیماران بخصوص کودکان شتافت. پزشکان معتقدند استفاده از مدل ها سه بعدی در سال های آینده تا جایی پیشرفت خواهد کرد که درمان یا جراحی های دشوار را تسهیل می کند.

پیش از این، پزشکان با استفاده از تصاویر سه بعدی که از قلب یا سایر نقاط بدن تهیه می شد به بررسی عملکرد عضو پرداخته تا بتوانند با استفاده از نتایج بررسی ها به درمان بیمار بپردازند اما در حال حاضر و با استفاده از پرینت سه بعدی قلب می توان به موفقیت های بیشتری دست پیدا کرد.

 

دانلود فرم ثبت نام مجمع

شماره ثبت : 20986

دانلود فرم ثبت نام

آمار بازدیدکنندگان

1763امروزmod_vvisit_counter
1285دیروزmod_vvisit_counter
3402این هفتهmod_vvisit_counter
9299هفته گذشتهmod_vvisit_counter
30622این ماهmod_vvisit_counter
34500ماه گذشتهmod_vvisit_counter
2541398کل بازدیدهاmod_vvisit_counter