- سه شنبه, 04 تیر 1398
1-این جنگ نرم ، شما جوانهای دانشجو ، افسران جوان این جبهه اید. 2-شرط اصلی فعالیت درست شما در این جبهه ی جنگ نرم ، یکی اش نگاه خوشبینانه وامیدوارانه است . ۳-خط اغفال به خصوص خواص و نخبگان از تاثیر دشمن ، یکی از خطوط القائی و تبلیغاتی دشمن است. ۴-در میدان تنظیم شده ی از سوی دشمن بازی نکنید.... چون چه ببرید ، چه ببازید ، به نفع اوست. ۵-امروز اولویت اصلی کشور مقابله با جنگ نرم دشمن است.

نور آفتاب از بروز سرطان روده بزرگ جلوگیری می کند مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل

به گزارش ایرنا از رویترز، اولین بار است که ارتباط مستقیم ویتامین D و چگونگی پاسخ سیستم ایمنی بدن به سلول های سرطانی مورد بررسی قرار گرفته است.

نور خورشید مهمترین منبع ویتامین D است. مواد غذایی مانند ماهی، قارچ، زرده تخم مرغ، پنیر، جگر گوساله و قارچ نیز حاوی مقادیر بالای ویتامین D هستند.

در این مطالعه آمده است که کمبود ویتامین D با تشدید بیماری ام اس، و دیابت نوع 1 در کودکان نیز مرتبط است.

مطالعات قبلی نشان داده بود که خطر مرگ در افرادی که سطح ویتامین D بدنشان به طور ژنتیکی پایین است، 30 درصد بیشتر از افراد عادی است: همچنین احتمال ابتلا به سرطان در این افراد 40 درصد بیشتر است؛ علاوه بر این، کمبود ویتامین D یکی از مهمترین دلایل بیماری های قلبی عروقی است.

سرطان روده بزرگ سومین سرطان شایع در جهان و چهارمین علت مرگ ناشی از سرطان است. بر اساس گزارش مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری ها، در سال 2011 میلادی 51 هزار و 783 نفر بر اثر این بیماری جان خود را در آمریکا از دست دادند.

 

دانلود فرم ثبت نام مجمع

شماره ثبت : 20986

دانلود فرم ثبت نام

آمار بازدیدکنندگان

1773امروزmod_vvisit_counter
1285دیروزmod_vvisit_counter
3412این هفتهmod_vvisit_counter
9299هفته گذشتهmod_vvisit_counter
30632این ماهmod_vvisit_counter
34500ماه گذشتهmod_vvisit_counter
2541408کل بازدیدهاmod_vvisit_counter