- پنجشنبه, 19 تیر 1399
1-این جنگ نرم ، شما جوانهای دانشجو ، افسران جوان این جبهه اید. 2-شرط اصلی فعالیت درست شما در این جبهه ی جنگ نرم ، یکی اش نگاه خوشبینانه وامیدوارانه است . ۳-خط اغفال به خصوص خواص و نخبگان از تاثیر دشمن ، یکی از خطوط القائی و تبلیغاتی دشمن است. ۴-در میدان تنظیم شده ی از سوی دشمن بازی نکنید.... چون چه ببرید ، چه ببازید ، به نفع اوست. ۵-امروز اولویت اصلی کشور مقابله با جنگ نرم دشمن است.

مجمع عالی نخبگان مازندران مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل

 

 "مجمع عالی نخبگان مازندران "

 

در کشورهای گوناگون سازمان های غیر دولتی و مردم نهاد - سمن ها – سازمان هایی اند که مستقل از نهادها و دستورات حکومتی و دولتی توسط گروه هایی از مردم در زمینه های گوناگون به تکاپو می پردازند و اهداف اجتماعی ویژه ای را دنبال می کنند.

این نهادها زمینه مشارکت درون زا و همگانی را فراهم می آورند . آنها می توانند با ایجاد فضای همکاری داوطلبانه و اعتماد عمومی در اهدافی که دولت ها در آن ناکام می مانند،پدید آورنده پویایی و نشاط و رشد استعدادهای جامعه باشند .

این روند توسعه واقعی استان ها و کشور را در پی دارد و امری است که به خاطر شرایط و حساسیت های رقابت گونه و نادرست نسبت به این کوشش ها تاکنون در برخی زمینه ها سودمندی لازم را نشان نداده است .

همچنین می دانیم که سطح مشارکت های مردمی از دیر باز در کشور ما مطلوب نبوده است . مجمع عالی نخبگان بر خلاف تشکل های دولتی که به همین نام وجود دارند به مشارکت نخبگان به معنای عام توجه دارد و برای همه اقشار و همه تلاشگران در علوم ، ورزش ها ، مهارت ها و اقتصاد و فرهنگ است .

وجود افراد توانمند و درد آشنا مانند آقای دکتر احمد فاطمی که در اداره این مجمع حضور دارند و خود نمونه ای از افراد موفق و نخبه هستند برای نخبگان استان امیدوار کننده است .

این امیدهاست که می تواند از سرخوردگی یا خروج نیروهای توانمند و خلّاق جامعه که با تلاش پدران و مادران و معلمان و دولتها به کارآمدی رسیدند جلوگیری کند،زیرا نیک می دانیم دیگران با برنامه ریزی در خارج مرزها متأسفانه میوه های آماده این درخت بارور را می ربایند و سود نهایی را می برند .

باید دست اندرکاران این حرکت تبریک گفت و صبر و مقاومت و پیگیری را برای آنان آرزو کرد . 

 

دانلود فرم ثبت نام مجمع

شماره ثبت : 20986

دانلود فرم ثبت نام

آمار بازدیدکنندگان

1544امروزmod_vvisit_counter
2952دیروزmod_vvisit_counter
9843این هفتهmod_vvisit_counter
14337هفته گذشتهmod_vvisit_counter
17732این ماهmod_vvisit_counter
56536ماه گذشتهmod_vvisit_counter
3149752کل بازدیدهاmod_vvisit_counter